
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Pins | 3 |
| Polarity | NPN |
| Max Power Dissipation | 200 mW |
| Max Collector Current | 100 mA |
| Collector Emitter Breakdown Voltage | 12 V |
| Transition Frequency | 7 GHz |
| Packaging | Reel |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| RoHS | Compliant |
Stock: 260
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10292
Ext.Price$0.10292
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10292 | $0.10292 |
| 10 | $0.05146 | $0.51460 |
| 50 | $0.04595 | $2.29750 |
| 100 | $0.04103 | $4.10300 |
| 500 | $0.03684 | $18.42000 |
| 1000 | $0.03307 | $33.07000 |
| 3000 | $0.02969 | $89.07000 |
| 5000 | $0.02470 | $123.50000 |
